חשפנו: איך בוחרים חברה להחזרי מס לשכירים כשיש שלל אפשרויות בשוק?

מאות אלפי שקלים על הקו – והבחירה בידיים שלך; השוק מלא בחברות שמציעות החזרי מס, אבל איך לבחור את זו שתהיה המשתלמת ביותר עבורך? 3 דברים שחייבים לדעת

כולנו שמענו על הבחור מהעבודה שקיבל החזר של 22,000 ₪ ובת הדודה ש"הצליחה" להשיג 18,000 ₪ – אבל מה הדרך הכי אפקטיבית עבורך לקבל החזר מס?

ובכן, בתור מי שליווה אלפי לקוחות בדרך להחזרי מס, והעניק מענה גם לכאלו שהתאכזבו מחברות אחרות, זיהיתי לאורך השנים את כל הדרכים שיאפשרו לך לבחור את החברה המושלמת עבורך, כזו שלא רק תשיג לך את ההחזר הגבוה ביותר, אלא גם תנהג מולך ב-100% שקיפות והגינות.

  • סימן אזהרה: תשלום מראש

יש חברות שמסבירות שצריך לשלם דמי פתיחת תיק. הנציגה החביבה תספר שזה חלק סטנדרטי מהתהליך, תבקש את האשראי שלך ומפה? במקרה הטוב, יחייבו אותך רק על פתיחת הכרטיס. במקרה הפחות טוב? במקרים מסוימים החברות עלולות לחייב מבלי שהלקוח יודע.

אין צורך להעניק מראש את כרטיס האשראי על מנת לעבור תהליך החזר מס יעיל. זה עקרון שלא כדאי להתפשר עליו, כי איש לא אוהב לראות חיובים מפתיעים בחשבון האשראי שלו.  

  • כדאי לדעת: חשוב לי שהלקוחות שלי יקבלו את הכסף שמגיע להם, לפני שהם משלמים לי על השירות שאני מעניק להם. לכן, אני נוהג לגבות תשלום רק אחרי שהכסף נכנס לחשבון של הלקוחות. כלומר, משלמים רק אחרי ההצלחה. במקרים נדירים, בהם התהליך לא מסתיים בהחזר מס – אין צורך בתשלום.
  • סימן חיובי: יחס אישי

חשוב שיהיה איש קשר שיהיה לך זמין באופן שוטף – כבר מתחילת הדרך, ועד שהכסף יגיע ישירות לחשבון הבנק שלך. כשאדם אחד מלווה אותך, אפשר לדעת שכל המידע מסודר ושום דבר לא הולך לאיבוד.

  • חברה טובה עושה את כל העבודה בשבילך

חברות רבות להחזרי מס מטילות על הלקוחות שלהן משימות – להשיג מסמכים מביטוח לאומי, טפסי 106 ממקומות עבודה וכל מה שמסביב. לעיתים קרובות, אנשים מתייאשים מהבירוקרטיה ועוזבים את התהליך.

  • אצלי, הדברים עובדים אחרת

בעוד שלקוחות אוהבים שאני מטפל בהם באופן אישי, לדעתי העובדה שאני מלווה אותם לכל אורך הדרך ודואג עבורם לכל המסמכים, בלי שהם יצטרכו להתרוצץ, לחפש או חלילה להדפיס, הופכת את השירות שאני מעניק לכל כך טוב. אבל אל תקשיבו לי – תקשיבו ללקוחות שלי.

"שרון פשוט שלח לי מייל מסודר, הייתי צריכה להעביר לו כמה פרטים והוא פשוט דאג לה-כ-ל. אחרי שבועיים וחצי הוא התקשר לבשר לי שמגיע לי החזר בסך 19,800 ₪. אני ממש מרוצה מההחזר ובמיוחד מכך שלא הייתי צריכה לעשות שום דבר עבורו"."שרון- אתה אלוף ומסביר את הדברים בגובה העיניים. אתה היחיד שהבטיח לא לגבות ממני תשלום עד שאני לא מקבל את הכסף ממס הכנסה לחשבון הבנק שלי- וכך היה!""ממליץ בחום. שירות אדיב, מהיר ויעיל. יחס אישי וזמינות בכל שעה! שרון- תודה על עזרתך ועל הטיפול שבזכותו קיבלתי אחלה של החזר ממס הכנסה! בהחלט סגר לי פינה" 
דנה ש. שכירה בחברת הייטקמשה א. שכיר + בעל עסק קטן בשנתיים האחרונותאורן, שכיר בחברת תקשורת

כן, העובדה שעד היום ליוויתי את הלקוחות שלי בדרך לקבל מאות אלפי שקלים שמגיעים להם היא משמעותית, אבל החוויה החיובית שהייתה להם בדרך, חשובה לא פחות בעיני.

  • החוויה הכי נוחה – לתקשר ולהעביר את מה שצריך, במייל או בווטסאפ

אני יודע שלכולנו הייתה חוויה עם משרדים שרוצים לקבל אישור בפקס או מסמך בדואר, חשוב לי לספר לך שאני זמין במייל וגם בווטסאפ, כך שאפשר להיות בקשר בדרך שנוחה לך, הכי פשוט, נגיש ומהיר, כל הדרך עד להחזר שלך.

הכסף שלך מחכה לך, רוצה שאצא ואחלץ אותו עבורך?

עכשיו תורך ואשמח ללוות גם אותך בתהליך החזר מס. רק נותר למלא את הפרטים ונציג מהמשרד יחזור אליך לשיחת התאמה ראשונית.

יצירת קשר – רואה חשבון שרון שי (shay-s.co.il)

שיתוף:

עוד מאמרים

צרו קשר

דילוג לתוכן