0% סיכון, יותר מ-10,000 ₪ שיכולים להיות שלך – למה שירות החזרי המס לשכירים שפיתחתי כל כך פופולרי?

יותר ויותר חברות מציעות היום "בדיקות" שבוחנות האם מגיע לכם החזר מס. בתור מי שמציע את השירות, בשיטה ייחודית, אני גאה לספר עליה, אחרי שחסכתי למאות ישראלים, מאות אלפי שקלים – במצטבר; זה הזמן להציע גם לכם ליהנות מההצלחה (ולקבל סוף סוף את הכסף שמגיע לכם! ללא כל סיכון)

האימרה הידועה אומרת שיש בחיים שני דברים בטוחים: "מוות ומס הכנסה". ובכן, בין אם אתם מתחברים לאמירה הזו או לא, אי אפשר להתעלם מהעובדה שרשות המיסים עושה את עבודתה, וגובה מיסים ממיליוני ישראלים, מידי חודש.

עד כאן, נשמע סטנדרטי – כאזרחי המדינה, כשאנחנו מרוויחים משכורת מעל סכום מסוים, כולנו מחויבים לשלם מיסים.  אבל מה קורה כשאנחנו משלמים יותר ממה שאנחנו מחויבים על פי חוק? הו, כאן יכול להיווצר בקלות מצב שבו מגיעים לנו החזרי מס, והחלק המרגש באמת הוא שאפשר להגיש בקשה על החזרים רטרואקטיביים – שש שנים אחורה. מדובר כאן באופציה ממשית להחזרי מס בגובה עשרות או מאות אלפי שקלים, ללא כל סיכון. 

מתי יש צורך בהחזרי מס?

אני מזמין אתכם למלא את השאלון שיסייע לכם להבין האם מגיעים לכם החזרי מס, או לקרוא, כדי להתחיל לקבל מושג:  שאלות תשובות – החזרי מס לשכירים – רואה חשבון שי שרון (shay-s.co.il)

  • אם לא מיציתם את הזכויות שמגיעות לכם: אם לא הגשתם בקשות להקלות בחישובי מס, מפטור ממס הכנסה, בקשה לנקודות זיכוי ועוד.
  • אם עבדתם במספר מקומות עבודה במקביל: מי שעובד בשתי עבודות "זוכה" לניכוי מקסימלי של מס הכנסה, גם אם השכר, במצטבר, אינו דורש זאת. התיאום מאפשר לחשב את ההכנסה השנתית ולבקש הקלות במס.
  • אם נולד לכם ילד ומקום העבודה לא דאג לכם לזיכוי בהתאם.
  • אם פוטרתם או התפטרתם ולא עבדתם בחלק משנת המס, ייתכן שמגיע לכם החזר חלקי או מלא של מס ההכנסה מהשנה שבה זה התרחש.

קיימים עוד מגוון של תרחישים שבהם אתם יכולים להיות זכאים להחזרים. ההמלצה שלי? להשאיר את הפרטים, ואני אברר בדיוק מה מגיע לכם. 

למה כדאי להשאיר פרטים ולהיעזר בי לצורך החזרי מס?

מדובר בכסף שמגיע לך, עבדת עבורו קשה, ואני לוקח את המשימה בשיא הרצינות. אלו היתרונות של בדיקת החזרי המס שאני מציע:

  • שירות בחינם לכל אורך הדרך, עד שאתם מקבלים את ההחזר
  • לצאת לדרך עם מקצוען אמיתי: בתור מי שעובד עם מגוון לקוחות ויודע שלל דרכים לקבל החזרים, אשמח ללוות גם אתכם להחזר מקסימלי
  • אני דואג להכל: אני רק לוקח ממך את הפרטים המזהים, ויוצא לדרך. לא צריך להתרוצץ או לחפש לי ניירת עתיקה

לחסוך זמן + כסף וליהנות מהחזרים מקסימליים

כדאי לדעת – כל אחד יכול לבקש החזר מס בעצמו, וזה לגמרי אפשרי. אז מה הבעיה? קיימים מספר חסרונות בהגשת דוח כאמור ללא עזרה מקצועית:

  1. הרווח עלול להפוך להפסד: כשפונים בבקשה להחזר מס ללא כל הידע והכלים המקצועיים, אי אפשר לדעת אם יש מקום להחזר מס, או שאולי יש חוב נוסף שצריך לשלם. אני יכול לברר עבורך מראש האם עלול להיות חוב, וכך לחסוך לך את הגשת המסמכים, ללא כל תשלום עבור הבדיקה הראשונית.
  2. אין סיכוי לנקודות זיכוי נוספות: פקידי המס מקצועיים וחביבים, אך האם אפשר לסמוך עליכם שייטיבו עימך ויעשו הכל כדי לקבל נקודות זיכוי נוספות? בעבוד איתי, אדאג למצוא את נקודות הזיכוי הרלוונטיות עבורך.
  3. הבירוקרטיה עלולה להתמשך: רק נותר לדמיין את הרגע – אחרי מאמצים רבים וחיפושים ארוכים, הגשת סוף סוף את הבקשה להחזר, והנה – מסתבר שחסר מסמך יחיד, פקיד מס הכנסה ישלח לך מכתב על כך כעבור מספר חודשים, כעת צריך להגיש את המסמך בנפרד, לחכות מספר חודשים ולראות מה קורה! הלקוחות שלי נהנים מהגשה מרוכזת אחת, טיפול מהיר ואפקטיבי שנועד להוביל אותך להחזרי מס כמה שיותר מהר.

רוצה שאלווה אותך, כל הדרך להחזר?

מעולה. רק נותר למלא את הפרטים ונוכל לצאת לדרך.

כדאי לדעת – התשלום בגין השרות מתבצע רק בסוף התהליך, לאחר קבלת הכסף מרשויות המס.

שיטת העבודה של משרד רואה חשבון שרון שי: לא קיבלת, לא שילמת!

דמי השירות שלנו הם בגובה 18% + מע"מ, מסך הכסף שנצליח להשיג עבורך בהחזר.

לפרטים נוספים ולהתחלת התהליך ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך תוך יום עסקים.

יצירת קשר – רואה חשבון שרון שי (shay-s.co.il)

שיתוף:

עוד מאמרים

צרו קשר

דילוג לתוכן